Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Novinky > Novinky v nabídce vah

Váhy pro Vaši prodejnu

12.12.2019
Váhy pro maloobchodní i velkoobchodní prodej Vám rádi pomůžeme vybrat a zároveň Vám nabízíme záruční i pozáruční servis na veškeré zakoupené váhy přímo u nás. Na prodej vah se specializujeme již dlouhou dobu a dokážeme pro Vás najít vždy to nejlepší řešen

Váhy do prodejen
Provozování téměř každé maloobchodní prodejny je mj. spjato i s potřebou občas něco zvážit. Jsou prodejny, jejichž existence je přímo závislá na tom, že prodávané zboží musí nejprve zvážit a pak teprve prodat zákazníkovi. Na druhé straně jsou prodejny, které zdánlivě vážit nepotřebují, přesto nějaký druh váhy nalezne uplatnění i zde. Kvalitní váhy se zkrátka staly nedílnou součástí života maloobchodníků. Naše široká nabídka vah uspokojí téměř každého obchodníka.


Máte prodejnu s potravinami, lahůdkami nebo zverimex a potřebujete na základě zvážené hmotnosti zjistit i cenu, aniž byste museli použít kalkulačku?

To vše lze vyřešit zakoupením prodejní váhy. Váhy s výpočtem ceny z této kategorie lze zakoupit ve váživosti do 6kg, 15kg, 30kg, 60kg nebo 150kg. Výhodami těchto vah jsou přesná dvou rozsahová vážení, varianty displeje na nožce nebo na těle váhy a vestavěný akumulátor pro případ nedostupnosti elektrické sítě. Samozřejmostí je váha úředně ověřená (ocejchovaná).


Máte prodejnu s několika úseky (maso-uzeniny, lahůdky, ovoce-zelenina) s centrální pokladnou?
Potom pro jednotlivé úseky budete potřebovat váhy s tiskem etiket , které vám po zvážení zboží vytisknou etiketu s veškerými potřebnými prodejními údaji (název zboží, hmotnost, jednotkovou a celkovou cenu, datum spotřeby, čárový kód, atd.). Na centrální pokladně pak pokladní snímačem čárového kódu načte údaje do pokladny a vytiskne zákazníkovi účtenku.


Potřebujete vážením překontrolovat hmotnost dodaného zboží nebo naopak zjistit, jakou hmotnost
má zboží, které chcete naložit do auta nebo předat spediční firmě?
Pro tento účel si můžete vybrat
z naší nabídky kontrolní vahy , nebo z nabídky balíkových vah balíkové váhy, s váživostí od 1,5kg do 600kg. Jedná se o varianty od přesných jednoduchých stolních vah až po přesné můstkové váhy na podlahu. Tyto váhy mohou být úředně ověřené (ocejchované) nebo bez úředního ověření.


Prodáváte drobné výrobky stejných hmotností (spojovací materiál, plastové nebo kovové díly, atd.) a
nechcete se zdržovat ručním přepočítáváním?

Právě pro vás jsou určeny váhy z kategorie počítací vahy . Rozsáhlá nabídka zahrnuje váhy s úředním ověřením (ocejchované) nebo bez úředního ověření, váhy s váživostí od 1,5kg do 300kg, váhy stolní nebo můstkové na zem. Počítací váhy umožňují počítání na základě referenčního vzorku nebo
zadáním hmotnosti jednoho kusu.

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.

Počet položek

709
položek
419
skladem

Poslední aktualizace

Kontakt

PROVINTER s.r.o.
třída Edvarda Beneše 1417
500 12 Hradec Králové 12

IČ: 25918818,

DIČ: CZ25918818
Registrace ČMI č. 500-OR-0001-06
certifikát ISO 9001:2001 č. C-77956

Tel: +420 495 275 547
Fax: +420 495 275 547
Mobil: +420 777 240 605
Web: www.vahy-vaha.cz
E-mail: firma@provinter.cz